шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze [X49v54]

Конфігурації і ціни 552Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v54) за ціною від 55880 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X49 Breeze

Модифікації Artline Gaming X49 Breeze 52
Характеристики [X49v54]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  60000 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv52
від 55 880 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31728
від 55 299 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31730
Artline Gaming X46 B...
X46v40
від 56 363 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31718
від 54 599 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31720
Qbox I317xx R5-R1
I31721
від 55 899 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv54
від 56 627 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v56
від 56 846 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v70
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S10. 56.20400
від 47 242 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31729
від 53 999 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31727
від 53 799 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31731
від 56 599 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv53
від 57 332 грн.
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv40
від 57 333 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31719
від 53 299 грн.
X46v41
від 57 860 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v55
Qbox I317xx R5-R1
I31722
від 57 199 грн.
Cobra Advanced A56
A56.32.S10.5 6.22644
від 47 197 грн.
Artline Gaming X65
X65v57
від 53 636 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8746
від 50 752 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31717
від 52 999 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S5.5 6.21272
від 51 415 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv93
Cobra Advanced A55
A55.32.S10.5 6.22350
від 47 508 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31723
від 57 899 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31732
X49WHITEv55
від 58 826 грн.

від 55 880  до 56 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v54) X49v54
Artline.ua (Київ)
55 881 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v54)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X49 (X49v54) X49v54
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v54) X49v54
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v54) X49v54
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v54) X49v54
icom.net.ua (Київ)
55 880 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v54)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 (X49v54)
MTA.ua (Київ)
56 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X49 (X49v54) x49v54
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v54)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49v54, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v54). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v54) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія