шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze [X49v55]

Конфігурації і ціни 529Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v55) за ціною від 57860 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X49 Breeze

Модифікації Artline Gaming X49 Breeze 48
Характеристики [X49v55]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  62500 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v41
від 57 860 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31722
від 57 199 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S5.5 6.21272
від 51 415 грн.
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv40
від 57 333 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv53
від 57 332 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31731
від 56 599 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31723
від 57 899 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31732
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv55
від 58 826 грн.
X46WHITEv41
Artline Gaming X67 C...
X67v56
від 56 846 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v70
X67v57
Cobra Advanced A75F
A75F.32.S5.5 6.20915
від 51 257 грн.
X49WHITEv54
від 56 627 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31721
від 55 899 грн.
X46v40
від 56 363 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31733
від 58 699 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S1.5 6.21273
від 51 859 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v72
від 34 399 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31728
від 55 299 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31730
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .55.21254
від 52 792 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv52
від 55 880 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v54
Qbox I317xx R5-R1
I31724
від 59 199 грн.
X49v75
від 56 967 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31718
від 54 599 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31720
Qbox I317xx R5-R1
I31734
від 59 999 грн.

від 57 860  до 58 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v55) X49v55
Artline.ua (Київ)
57 861 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v55)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v55) X49v55
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X49 (X49v55) X49v55
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v55) X49v55
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v55) X49v55
icom.net.ua (Київ)
57 860 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v55)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 (X49v55)
MTA.ua (Київ)
58 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X49 (X49v55) x49v55
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v55)
Rozetka.ua (Київ)
57 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49v55, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v55). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v55) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія