шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze [X49v57Win]

Конфігурації і ціни 559Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v57Win) за ціною від 85754 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X49 Breeze

Модифікації Artline Gaming X49 Breeze 52
Характеристики [X49v57Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  80000 грн.    до  92500 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8951
від 81 183 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v58Win
від 86 018 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31825
від 84 399 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31835
від 85 199 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv70W in
від 83 291 грн.
X49WHITEv72W in
X49WHITEv69W in
від 83 072 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9119
від 82 048 грн.
X49WHITEv57W in
від 86 768 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31834
від 83 599 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v43Win
X49WHITEv58W in
від 87 032 грн.
X49WHITEv60W in
X69v44Win
X69v45Win
Qbox I318xx MX330-G
I31824
від 82 799 грн.
X69v42Win
від 83 555 грн.
X49v60Win
X49WHITEv56W in
Qbox I318xx MX330-G
I31833
від 82 299 грн.
X49v56Win
від 79 618 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8942
від 78 117 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv88Win
від 88 967 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31823
від 81 499 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31832
X49v70Win
від 82 322 грн.
X49v72Win
X49v69Win
від 82 058 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31822
від 80 799 грн.
X49WHITEv68W in
від 79 859 грн.

від 85 754  до 86 299 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v57Win) X49v57Win
Artline.ua (Київ)
85 755 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v57win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v57win) X49v57win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X49 (X49v57Win) X49v57Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v57win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v57win) X49v57win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v57Win) X49v57win
icom.net.ua (Київ)
85 754 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v57win)
MTA.ua (Київ)
86 299 грн.
← купити
Artline Gaming X49 (X49v57win) x49v57win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v57win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49v57Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v57Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v57Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія