шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze [X49v63Win]

Конфігурації і ціни 555Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v63Win) за ціною від 69212 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X49 Breeze

Модифікації Artline Gaming X49 Breeze 52
Характеристики [X49v63Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  75000 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv75W in
від 66 746 грн.
X49WHITEv63W in
від 70 442 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v46Win
Artline Gaming X39
X39v83Win
від 71 192 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv83W in
від 71 456 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v75Win
від 65 735 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31816
від 74 599 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8750
від 64 305 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31745
від 68 399 грн.
Qbox I316xx
I31656
від 68 199 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .56.21278W
від 61 450 грн.
Qbox I316xx
I31644
від 68 699 грн.
X49WHITEv76W in
від 68 727 грн.
X49v76Win
від 67 716 грн.
Artline Gaming X61
X61v29Win
від 68 462 грн.
Qbox I316xx
I31666
від 68 999 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31777
Qbox I317xx MX330-G
I31786
від 67 699 грн.
Artline Gaming X61
X61v30Win
від 69 959 грн.
Qbox I316xx
I31643
від 67 399 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v74Win
від 68 948 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31787
від 69 699 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31744
від 66 899 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31776
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8933
від 65 698 грн.
Artline Gaming X61
X61v28Win
від 67 496 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v83Win
від 70 928 грн.
Qbox I316xx
I31642
від 66 599 грн.
Qbox I316xx
I31645
від 70 199 грн.
Qbox I316xx
I31657

від 69 212  до 69 699 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v63Win) X49v63Win
Artline.ua (Київ)
69 213 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v63Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v63Win) X49v63Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X49 (X49v63Win) X49v63Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v63Win) X49v63Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v63Win) X49v63Win
icom.net.ua (Київ)
69 212 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v63Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v63Win)
MTA.ua (Київ)
69 699 грн.
← купити
Artline Gaming X49 (X49v63Win) x49v63win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v63Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49v63Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v63Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v63Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія