шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze [X49v68]

Конфігурації і ціни 562Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v68) за ціною від 73655 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X49 Breeze

Модифікації Artline Gaming X49 Breeze 52
Характеристики [X49v68]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9060 XT
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / x3 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  80000 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31811
від 72 499 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8941
від 69 442 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31802
від 73 099 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v92
від 74 666 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31801
від 71 799 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv68
Qbox I318xx MX330-G
I31803
від 73 799 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31812
Qbox I318xx MX330-G
I31808
від 71 299 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31810
Qbox I318xx MX330-G
I31813
від 74 599 грн.
Artline Gaming X49 C...
X49v93
від 75 899 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31798
від 70 499 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31800
Qbox I318xx MX330-G
I31804
від 75 099 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31809
від 69 999 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31807
від 69 699 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31814
X49v69
від 76 868 грн.
X49v70
від 77 132 грн.
X49v72
Qbox I317xx MX330-G
I31799
від 69 199 грн.
X49v56
від 77 351 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8950
від 74 509 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31797
від 68 999 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31805
від 76 699 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8938
від 65 740 грн.
X49WHITEv69
від 77 879 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S5.9 7XT.21368
від 68 864 грн.
X49WHITEv70
від 78 098 грн.

від 73 655  до 74 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v68) X49v68
Artline.ua (Київ)
73 656 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v68)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v68) X49v68
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X49 (X49v68) X49v68
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v68)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v68) X49v68
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v68) X49v68
icom.net.ua (Київ)
73 655 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 (X49v68)
MTA.ua (Київ)
74 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X49 (X49v68) x49v68
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v68)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49v68, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v68). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v68) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія