шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze [X49v70Win]

Конфігурації і ціни 559Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v70Win) за ціною від 82322 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X49 Breeze

Модифікації Artline Gaming X49 Breeze 52
Характеристики [X49v70Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9060 XT
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / x3 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  75000 грн.    до  87500 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v72Win
від 82 322 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8942
від 76 494 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31823
від 81 499 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31832
X49v69Win
від 82 058 грн.
X49v56Win
від 79 618 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31822
від 80 799 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv68W in
від 79 859 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31831
від 80 299 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31833
від 82 299 грн.
X49WHITEv56W in
від 83 555 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v42Win
Artline Gaming X49 C...
X49v93Win
від 81 092 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31824
від 82 799 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31821
від 79 499 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31828
від 78 999 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31834
від 83 599 грн.
X49WHITEv69W in
від 83 072 грн.
X49v92Win
X49WHITEv70W in
від 83 291 грн.
X49WHITEv72W in
Qbox I318xx MX330-G
I31818
від 78 199 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31825
від 84 399 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8951
від 79 498 грн.
X49v57Win
від 85 754 грн.
X49v68Win
від 78 849 грн.
X49v58Win
від 86 018 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31827
від 77 399 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31835
від 85 199 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9119
від 80 344 грн.

від 82 322  до 82 799 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v70Win) X49v70Win
Artline.ua (Київ)
82 323 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v70Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v70Win) X49v70Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X49 Windows 11 Home (X49v70Win) X49v70Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v70Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v70Win) X49v70Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v70Win) X49v70Win
icom.net.ua (Київ)
82 322 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v70Win)
MTA.ua (Київ)
82 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v70Win) x49v70win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v70Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49v70Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v70Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v70Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія