шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze [X49v75Win]

Конфігурації і ціни 552Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v75Win) за ціною від 65735 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X49 Breeze

Модифікації Artline Gaming X49 Breeze 52
Характеристики [X49v75Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9060 XT
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  70000 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv75W in
від 66 746 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v63Win
від 69 212 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31742
від 64 799 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .55.21262W
від 58 342 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v72Win
від 39 599 грн.
Qbox I316xx
I31641
від 65 399 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31743
від 65 599 грн.
Qbox I316xx
I31638
від 64 099 грн.
Qbox I316xx
I31640
X43v73Win
від 46 099 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31741
від 63 599 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v57Win
від 64 019 грн.
Qbox I316xx
I31642
від 66 599 грн.
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv41W in
від 64 020 грн.
X49WHITEv55W in
Artline Gaming X61
X61v28Win
від 67 496 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31748
від 62 999 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31744
від 66 899 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31776
Qbox I316xx
I31639
від 62 799 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8747
від 58 891 грн.
Qbox I316xx
I31637
від 62 499 грн.
Qbox I316xx
I31643
від 67 399 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31738
від 62 299 грн.
X49v55Win
від 63 050 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v41Win
Qbox I317xx MX330-G
I31786
від 67 699 грн.
Artline Gaming X61
X61v29Win
від 68 462 грн.
X49v76Win
від 67 716 грн.
X46WHITEv40W in
від 62 523 грн.

від 65 735  до 66 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v75Win) X49v75Win
Artline.ua (Київ)
65 736 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v75Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v75Win) X49v75Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X49 Windows 11 Home (X49v75Win) X49v75Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v75Win) X49v75Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v75Win) X49v75Win
icom.net.ua (Київ)
65 735 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v75Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v75Win)
MTA.ua (Київ)
66 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v75Win) x49v75win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v75Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49v75Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v75Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v75Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія