шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze [X49v76]

Конфігурації і ціни 563Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v76) за ціною від 62040 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X49 Breeze

Модифікації Artline Gaming X49 Breeze 52
Характеристики [X49v76]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9060 XT
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  67500 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv76
від 63 051 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v64
від 65 736 грн.
X49WHITEv64
від 66 747 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v51
X49WHITEv75
від 61 556 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv33AN
від 62 523 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv83
від 61 071 грн.
X49v63
від 64 019 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv97
від 60 543 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv33CS
від 64 020 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv67
від 64 284 грн.
X49WHITEv63
від 65 252 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v46
від 63 017 грн.
X49v75
від 56 967 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v97
від 59 313 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv54
від 59 091 грн.
Artline Gaming X39
X39v83
від 65 999 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv83
від 66 263 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv84
від 66 264 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv78
від 67 232 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31796
від 66 899 грн.
Artline Gaming X61
X61v29
від 62 786 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31767
від 61 999 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9055
від 59 381 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31769
від 62 299 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .56.21270
від 55 944 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8932
від 59 222 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv66
від 62 522 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv108
від 63 272 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32602
від 62 499 грн.

від 62 040  до 62 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v76) X49v76
Artline.ua (Київ)
62 040 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v76)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v76) X49v76
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X49 (X49v76) X49v76
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v76) X49v76
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v76)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 (X49v76)
MTA.ua (Київ)
62 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X49 (X49v76) x49v76
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49v76, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v76). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v76) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія