шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 [X49v84]

Конфігурації і ціни 160Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 (X49v84) за ціною від 63755 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming X49

Модифікації Artline Gaming X49 17
Характеристики [X49v84]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD A620
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / 3 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
450x192x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  67500 грн.
Artline Gaming X49
X49v85
від 64 019 грн.
Artline Gaming X67
X67v59
від 64 502 грн.
Artline Gaming X67 W...
X67WHITEv59
Artline Gaming X67
X67v60
від 65 252 грн.
X67WHITEv60
від 65 516 грн.
Artline Gaming X67
X67v58
від 61 292 грн.
X67WHITEv58
Artline Gaming X49
X49v79
від 66 869 грн.
Artline Gaming X47
X47v101
Artline Gaming X53 W...
X53Whitev34
від 60 538 грн.
Artline Gaming X49
X49v83
від 60 542 грн.
Artline Gaming X83
X83v55
Artline Gaming X53
X53v34
від 59 308 грн.
Artline Gaming X47
X47v100
від 59 209 грн.
Artline Gaming X67
X67v58Win
від 66 482 грн.
X67WHITEv58W in
Artline Gaming X49 G...
X49v91Win
від 59 312 грн.
Artline Gaming X47
X47v102Win
Artline Gaming X53
X53v38
від 67 232 грн.
X49v90Win
від 57 332 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv16Win
від 58 339 грн.
X53Whitev32W in
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv13Win
від 58 075 грн.
Artline Gaming X47
X47v100Win
від 65 030 грн.
Artline Gaming X53
X53v34Win
від 65 026 грн.
X53Whitev33W in
від 62 299 грн.
Artline Gaming X49
X49v83Win
від 65 735 грн.
Artline Gaming X83
X83v55Win
від 66 263 грн.
X53Whitev34W in
від 66 259 грн.
Artline Gaming X53
X53v33Win
від 61 066 грн.

від 63 755  до 64 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v84) X49v84
Artline.ua (Київ)
63 756 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v84)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v84) X49v84
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X49 (X49v84) X49v84
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v84) X49v84
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v84) X49v84
icom.net.ua (Київ)
63 755 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v84)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 (X49v84)
MTA.ua (Київ)
64 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X49 (X49v84) x49v84
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v84)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49v84, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 (X49v84). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 (X49v84) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія