шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Snow [X49WHITEv76]

Конфігурації і ціни 710Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Snow (X49WHITEv76) за ціною від 63051 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X49 Snow

Модифікації Artline Gaming X49 Snow 64
Характеристики [X49WHITEv76]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9060 XT
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
470x200x370 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  67500 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v76
від 62 040 грн.
X49v64
від 65 736 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv64
від 66 747 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v51
X49v63
від 64 019 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv33AN
від 62 523 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv33CS
від 64 020 грн.
X49WHITEv75
від 61 556 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv67
від 64 284 грн.
X49WHITEv63
від 65 252 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v46
від 63 017 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv83
від 61 071 грн.
Artline Gaming X39
X39v83
від 65 999 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv83
від 66 263 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv97
від 60 543 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv84
від 66 264 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv78
від 67 232 грн.
X49v75
від 56 967 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v97
від 59 313 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31796
від 66 899 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv54
від 59 091 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv74
від 63 755 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12657
від 61 700 грн.
Qbox I316xx
I31647
від 63 299 грн.
Artline Gaming X35 B...
X35v64
від 62 303 грн.
X35v65
Qbox I317xx MX330-G
I31760
від 62 799 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8980
від 60 123 грн.
Cobra Advanced A75F
A75F.32.S1.5 6.20916
від 54 834 грн.
Artline Gaming X61
X61v30
від 64 283 грн.

від 63 051  до 63 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv76) X49WHITEv76
Artline.ua (Київ)
63 051 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv76)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv76) X49Whitev76
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X49WHITE (X49WHITEv76) X49WHITEv76
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv76) X49WHITEv76
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv76)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv76)
MTA.ua (Київ)
63 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv76) x49whitev76
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv76)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49WHITEv76, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Snow (X49WHITEv76). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Snow (X49WHITEv76) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія