шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X51 [X51v34]

Конфігурації і ціни 264Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X51 (X51v34) за ціною від 47210 грн.
Відео 20

Серия Artline Gaming X51

Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Модифікації Artline Gaming X51 12
Где купить? [X51v34]
Характеристики [X51v34]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K /
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ / 2x8 /
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  44000 грн.    до  50000 грн.

Если хотите брать, берите, нету подводных камней
17 квітня 2021, 10:56 #
Переваги:Хорошая сборка, кабель менеджмент идеальный, видеокарту конечно хочется получше, но сейчас дефицит, так что сойдет

Недоліки:Корпус не такой хороший как хотелось бы, но можно заменить

Автор:Михаил Ушко

xzz15 квітня 2022, 15:28
а как игры тянет?
Ярикxzz23 червня 2022, 08:16
наверное как комп в котором 1660 и i-5 10400F и ОЗУ - 16 GB -_-
від 47 210  до 47 899 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51 (X51v34) X51v34
Artline.ua (Київ)
47 211 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51 (X51v34)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51WHITE (X51WHITEv34) X51Whitev34
FOXTROT.UA (Київ)
47 475 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming X51 (X51v34) X51v34
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51 (X51v34)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51WHITE (X51WHITEv34) X51Whitev34
icom.net.ua (Київ)
47 474 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51 (X51v34) X51v34
Comtrading.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X51 (X51v34)
MTA.ua (Київ)
47 599 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X51WHITE (X51WHITEv34) x51whitev34
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51 (X51v34)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X51v34, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X51 (X51v34). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X51 (X51v34) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія