шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X51 [X51v37]

Конфігурації і ціни 264Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X51 (X51v37) за ціною від 51434 грн.
Відео 20

Серия Artline Gaming X51

Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Модифікації Artline Gaming X51 12
Где купить? [X51v37]
Характеристики [X51v37]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K /
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  47000 грн.    до  55000 грн.
Cobra Advanced A55
A55.32.S10.5 5.22322
від 44 356 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31716
від 50 999 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v66
від 51 656 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv92
від 51 434 грн.
Artline Gaming X65
X65v56
Artline Gaming X61
X61v27
Artline Gaming X35 B...
X35v63
від 49 940 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9481
від 48 079 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v93
Qbox I317xx R5-R1
I31726
від 51 699 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv66
від 52 667 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v71
від 32 699 грн.
X47v92
від 48 999 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9523
від 46 919 грн.
Cobra Advanced A55
A55.32.S10.5 6.22350
від 47 508 грн.
X47WHITEv93
від 52 999 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S1.5 5.21257
Qbox I317xx R5-R1
I31717
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8746
від 50 752 грн.
Artline Gaming X65
X65v57
від 53 636 грн.
Cobra Advanced A56
A56.32.S10.5 6.22644
від 47 197 грн.
Artline Gaming X61
X61v26
від 48 926 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9589
від 46 343 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31719
від 53 299 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9517
від 45 265 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31727
від 53 799 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31729
від 53 999 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S10. 56.20400
від 47 242 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31718
від 54 599 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31720

Если хотите брать, берите, нету подводных камней
17 квітня 2021, 10:56 #
Переваги:Хорошая сборка, кабель менеджмент идеальный, видеокарту конечно хочется получше, но сейчас дефицит, так что сойдет

Недоліки:Корпус не такой хороший как хотелось бы, но можно заменить

Автор:Михаил Ушко

xzz15 квітня 2022, 15:28
а как игры тянет?
Ярикxzz23 червня 2022, 08:16
наверное как комп в котором 1660 и i-5 10400F и ОЗУ - 16 GB -_-
від 51 434  до 52 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51 (X51v37) X51v37
Artline.ua (Київ)
51 435 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51 (X51v37)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51WHITE (X51WHITEv37) X51Whitev37
FOXTROT.UA (Київ)
51 657 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming X51 (X51v37) X51v37
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51 (X51v37)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51WHITE (X51WHITEv37) X51Whitev37
icom.net.ua (Київ)
51 656 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51 (X51v37) X51v37
Comtrading.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X51 (X51v37)
MTA.ua (Київ)
51 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X51 (X51v37) x51v37
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51 (X51v37)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X51v37, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X51 (X51v37). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X51 (X51v37) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія