шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X51 [X51v38]

Конфігурації і ціни 264Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X51 (X51v38) за ціною від 63272 грн.
Відео 20

Серия Artline Gaming X51

Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Модифікації Artline Gaming X51 12
Где купить? [X51v38]
Характеристики [X51v38]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K /
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  67500 грн.
Artline Gaming X51
X51v39
від 63 272 грн.
Artline Gaming X35 B...
X35v64
від 62 303 грн.
X35v65
Artline Gaming STLKR
STLKRv74
від 63 755 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8773
від 58 934 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8797
від 61 662 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v68
від 66 746 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12572
від 60 928 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9565
від 57 026 грн.
X37v71
від 58 826 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8794
від 55 535 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv61
від 58 562 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8980
від 60 123 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv33AN
від 62 523 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32602
від 62 499 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31760
від 62 799 грн.
Cobra Advanced A75F
A75F.32.S1.5 6.20916
від 54 834 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8749
від 59 903 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .56.21270
від 55 944 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31769
від 62 299 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv75
від 61 556 грн.
Artline Gaming X61
X61v29
від 62 786 грн.
X49WHITEv76
від 63 051 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v76
від 62 040 грн.
X49v63
від 64 019 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31767
від 61 999 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8776
від 59 524 грн.
2E-12657
від 61 700 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv66
від 62 522 грн.
Artline Gaming X61
X61v30
від 64 283 грн.

Если хотите брать, берите, нету подводных камней
17 квітня 2021, 10:56 #
Переваги:Хорошая сборка, кабель менеджмент идеальный, видеокарту конечно хочется получше, но сейчас дефицит, так что сойдет

Недоліки:Корпус не такой хороший как хотелось бы, но можно заменить

Автор:Михаил Ушко

xzz15 квітня 2022, 15:28
а как игры тянет?
Ярикxzz23 червня 2022, 08:16
наверное как комп в котором 1660 и i-5 10400F и ОЗУ - 16 GB -_-
від 63 272  до 63 899 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51 (X51v38) X51v38
Artline.ua (Київ)
63 273 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51 (X51v38)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51WHITE (X51WHITEv38) X51Whitev38
FOXTROT.UA (Київ)
63 537 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming X51 (X51v38) X51v38
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51 (X51v38)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51WHITE (X51WHITEv38) X51Whitev38
icom.net.ua (Київ)
63 536 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51 (X51v38) X51v38
Comtrading.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X51 (X51v38)
MTA.ua (Київ)
63 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X51WHITE (X51WHITEv38) x51whitev38
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X51WHITE (X51WHITEv38)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X51v38, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X51 (X51v38). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X51 (X51v38) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія