шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X53 [X53v33Win]

Конфігурації і ціни 94Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X53 (X53v33Win) за ціною від 61070 грн.
Фото 19

Серия Artline Gaming X53

Модифікації Artline Gaming X53 8
Где купить? [X53v33Win]
Характеристики [X53v33Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B660
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v1.4a
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт / 80+ Bronze /
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
450x192x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  65000 грн.
Artline Gaming X53 W...
X53Whitev33W in
від 62 303 грн.
Artline Gaming X47 Q...
X47v111Win
від 54 119 грн.
X47v113Win
від 53 900 грн.
Artline Gaming X49 G...
X49v91Win
від 59 312 грн.
Artline Gaming X47
X47v102Win
від 60 542 грн.
Artline Gaming X81 W...
X81Whitev33W in
від 58 827 грн.
X49v90Win
від 57 332 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv16Win
від 58 344 грн.
X53Whitev32W in
від 58 343 грн.
Artline Gaming X81
X81v33Win
від 57 597 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv13Win
від 58 079 грн.
Artline Gaming X53
X53v32Win
від 56 846 грн.
X53Whitev34
Artline Gaming X53
X53v34
X81Whitev32W in
Artline Gaming X81
X81v32Win
від 57 111 грн.
X53Whitev33
від 56 627 грн.
Artline Gaming X53
X53v33
від 55 352 грн.
Artline Gaming X67
X67v58
від 61 292 грн.
Artline Gaming X67 W...
X67WHITEv58
Artline Gaming X49
X49v84
від 63 755 грн.
Artline Gaming X49
X49v85
від 64 019 грн.
Artline Gaming X67
X67v59
від 64 502 грн.
X67WHITEv59
Artline Gaming X67
X67v10
від 53 299 грн.
X49v91
Artline Gaming X47
X47v102
Artline Gaming X49
X49v83
Artline Gaming X83
X83v55
Artline Gaming X47
X47v100
від 59 209 грн.

від 61 070  до 61 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X53v33Win
Artline.ua (Київ)
61 071 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X53 (X53v33Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X53 (X53v33Win) X53v33Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming (X53v33Win) X53v33Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Gaming X53 (X53v33Win) X53v33Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Gaming X53 (X53v33Win)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Gaming X53 (X53v33Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X53v33Win
icom.net.ua (Київ)
61 070 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X53 (X53v33Win)
MTA.ua (Київ)
61 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X53 (X53v33Win) X53v33Win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X53v33Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X53 (X53v33Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X53 (X53v33Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія