шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X61 [X61v22Win]

Конфігурації і ціни 530Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X61 (X61v22Win) за ціною від 50687 грн.

Серия Artline Gaming X61

Модифікації Artline Gaming X61 26
Где купить? [X61v22Win]
Характеристики [X61v22Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B450
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ / 2x8 /
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  47000 грн.    до  55000 грн.

від 50 687  до 51 299 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 Windows 11 Home (X61v22Win) X61v22Win
Artline.ua (Київ)
50 688 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 Windows 11 Home (X61v22Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 Windows 11 Home (X61v22Win) X61v22Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X61 Windows 11 Home (X61v22Win) X61v22Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61WHITE Windows 11 Home (X61WHITEv22Win) X61Whitev22Win
icom.net.ua (Київ)
50 906 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 Windows 11 Home (X61v22Win) X61v22Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 Windows 11 Home (X61v22Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X61 Windows 11 Home (X61v22Win)
MTA.ua (Київ)
51 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X61WHITE Windows 11 Home (X61WHITEv22Win) x61whitev22win
Kvshop.com.ua (Київ)
50 907 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 Windows 11 Home (X61v22Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X61v22Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X61 (X61v22Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X61 (X61v22Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія