шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X61 [X61v25]

Конфігурації і ціни 534Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X61 (X61v25) за ціною від 46946 грн.

Серия Artline Gaming X61

Модифікації Artline Gaming X61 26
Где купить? [X61v25]
Характеристики [X61v25]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B450
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  43000 грн.    до  50000 грн.

від 46 946  до 47 599 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 (X61v25) X61v25
Artline.ua (Київ)
46 947 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 (X61v25)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61WHITE (X61WHITEv25) X61Whitev25
FOXTROT.UA (Київ)
47 211 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming X61 (X61v25) X61v25
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61WHITE (X61WHITEv25) X61Whitev25
icom.net.ua (Київ)
47 210 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 (X61v25) X61v25
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61WHITE (X61WHITEv25)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X61 (X61v25)
MTA.ua (Київ)
47 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X61WHITE (X61WHITEv25) x61whitev25
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 (X61v25)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X61v25, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X61 (X61v25). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X61 (X61v25) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія