шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X61 [X61v28Win]

Конфігурації і ціни 530Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X61 (X61v28Win) за ціною від 67496 грн.

Серия Artline Gaming X61

Модифікації Artline Gaming X61 26
Где купить? [X61v28Win]
Характеристики [X61v28Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD A620 / PRIME A620M-K /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.2 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  72500 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31744
від 66 899 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31776
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv75W in
від 66 746 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v73Win
від 46 099 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31786
від 67 699 грн.
Artline Gaming X61
X61v29Win
від 68 462 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31743
від 65 599 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .55.21262W
від 58 342 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v63Win
від 69 212 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31745
від 68 399 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .56.21278W
від 61 450 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8750
від 65 669 грн.
X49v75Win
від 65 735 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31742
від 64 799 грн.
X43v72Win
від 39 599 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31777
від 68 999 грн.
Artline Gaming X61
X61v30Win
від 69 959 грн.
X49WHITEv63W in
від 70 442 грн.
X43v74Win
від 68 948 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v46Win
Qbox I317xx MX330-G
I31787
від 69 699 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31741
від 63 599 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v83Win
від 70 928 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v57Win
від 64 019 грн.
Artline Gaming X39
X39v83Win
від 71 192 грн.
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv41W in
від 64 020 грн.
X49WHITEv55W in
Qbox I317xx MX330-G
I31778
від 70 499 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31748
від 62 999 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv83W in
від 71 456 грн.

від 67 496  до 68 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 Windows 11 Home (X61v28Win) X61v28Win
Artline.ua (Київ)
67 497 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 Windows 11 Home (X61v28Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61WHITE (X61WHITEv28Win) X61Whitev28Win
FOXTROT.UA (Київ)
67 716 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming X61 Windows 11 Home (X61v28Win) X61v28Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61WHITE Windows 11 Home (X61WHITEv28Win) X61Whitev28Win
icom.net.ua (Київ)
67 715 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 Windows 11 Home (X61v28Win) X61v28Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 Windows 11 Home (X61v28Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X61 Windows 11 Home (X61v28Win)
MTA.ua (Київ)
67 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X61WHITE Windows 11 Home (X61WHITEv28Win) x61whitev28win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X61 Windows 11 Home (X61v28Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X61v28Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X61 (X61v28Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X61 (X61v28Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія