шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X63 [X63v41Win]

Конфігурації і ціни 352Відгуки  Обговорення2Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X63 (X63v41Win) за ціною від 75635 грн.

Серия Artline Gaming X63

Модифікації Artline Gaming X63 32
Характеристики [X63v41Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B840 / B840M DS3H /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  80000 грн.
Artline Gaming X63 W...
X63WHITEv41W in
від 75 152 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv111Wi n
від 76 382 грн.
Artline Gaming A21
A21v26Win
від 75 899 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv82W in
від 77 615 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v56Win
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv101 Win
від 71 457 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv110Wi n
від 71 192 грн.
Qbox I324xx
I32497
від 74 899 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv108Wi n
X63WHITEv43W in
Artline Gaming X47 B...
X47v86Win
від 75 371 грн.
X63WHITEv42W in
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8984
від 71 311 грн.
Qbox I316xx
I31662
від 74 399 грн.
Qbox I324xx
I32471
Qbox I316xx
I31663
від 75 099 грн.
Qbox I316xx
I31672
Artline Gaming X63
X63v40Win
Artline Gaming X63
X63v39Win
від 74 888 грн.
X49WHITEv80W in
Qbox I316xx
I31671
від 73 799 грн.
X49WHITEv81W in
від 76 646 грн.
X47WHITEv86W in
Qbox I324xx
I32461
від 73 599 грн.
Qbox I324xx
I32494
Artline Gaming X83 C...
X83v48Win
Qbox I316xx
I31673
Vinga Rhino D91
Rhino D9101
від 72 835 грн.
Artline Gaming A21
A21v25Win
Qbox I324xx
I32498
від 76 099 грн.

від 75 635  до 76 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v41Win) X63v41Win
Artline.ua (Київ)
75 636 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v41Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v41Win) X63v41Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X63 (X63v41Win) X63v41Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v41Win) X63v41Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v41Win) X63v41Win
icom.net.ua (Київ)
75 635 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v41Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v41Win)
MTA.ua (Київ)
76 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v41Win) x63v41win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63 Windows 11 Home (X63v41Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X63v41Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X63 (X63v41Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X63 (X63v41Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія