шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X63 White [X63WHITEv28]

Конфігурації і ціни 352Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X63 White (X63WHITEv28) за ціною від 70442 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming X63 White

Модифікації Artline Gaming X63 White 32
Где купить? [X63WHITEv28]
Характеристики [X63WHITEv28]
Колір
Тип
неттоп
Чипсет
AMD B840 / B840M DS3H /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  75000 грн.
Artline Gaming X63 W...
X63WHITEv29
від 70 706 грн.
X63WHITEv30
Artline Gaming X63
X63v29
від 70 442 грн.
Artline Gaming X63
X63v30
Artline Gaming X63
X63v28
від 70 223 грн.
Artline Gaming X63
X63v31
від 70 928 грн.
X63WHITEv31
від 67 999 грн.
Artline Gaming X63
X63v32
від 73 919 грн.
X63WHITEv32
від 74 138 грн.
HP EliteDesk 8 Mini ...
D0RR6AT
від 68 982 грн.

від 70 442  до 76 119 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63WHITE (X63WHITEv28) X63WHITEv28
Artline.ua (Київ)
70 443 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63WHITE (X63WHITEv28)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63WHITE Windows 11 Home (X63WHITEv28Win) X63Whitev28Win
FOXTROT.UA (Київ)
76 119 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming X63WHITE (X63WHITEv28) X63WHITEv28
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63WHITE (X63WHITEv28) X63WHITEv28
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63WHITE (X63WHITEv28) X63Whitev28
icom.net.ua (Київ)
70 442 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63WHITE (X63WHITEv28)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X63WHITE (X63WHITEv28)
MTA.ua (Київ)
70 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X63WHITE (X63WHITEv28) x63whitev28
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63WHITE (X63WHITEv28)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X63WHITEv28, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X63 White (X63WHITEv28). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X63 White (X63WHITEv28) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія