шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X64 [X64v18Win]

Конфігурації і ціни 268Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X64 (X64v18Win) за ціною від 76868 грн.

Серия Artline Gaming X64

Модифікації Artline Gaming X64 14
Где купить? [X64v18Win]
Характеристики [X64v18Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9060 XT
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1 / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  82500 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v52Win
від 76 868 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv65W in
Qbox I317xx MX330-G
I31794
від 75 899 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v43Win
від 76 646 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9536
від 73 472 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv86Win
від 77 615 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31785
від 76 699 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31817
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8939
від 72 415 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9038
від 73 525 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9500
від 74 616 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31826
від 75 399 грн.
Artline Gaming X64
X64v17Win
Artline Gaming X49 B...
X49v65Win
від 76 118 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31784
від 75 099 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31795
від 77 399 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31827
Artline Gaming X65
X65v52Win
від 75 635 грн.
Artline Gaming X65
X65v53Win
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv85W in
X47WHITEv87W in
Qbox I317xx MX330-G
I31793
від 74 599 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31816
X49v68Win
від 78 849 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .56T8.21294W
від 66 245 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31818
від 78 199 грн.
Artline Gaming X65
X65v51Win
від 74 888 грн.
X47WHITEv84W in
X49v66Win
від 79 331 грн.
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv43W in
від 77 616 грн.

від 76 868  до 77 799 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X64 Windows 11 Home (X64v18Win) X64v18Win
Artline.ua (Київ)
77 352 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X64 Windows 11 Home (X64v18Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X64WHITE Windows 11 Home (X64WHITEv18Win) X64Whitev18Win
FOXTROT.UA (Київ)
76 869 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming X64 Windows 11 Home (X64v18Win) X64v18Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X64 Windows 11 Home (X64v18Win) X64v18Win
icom.net.ua (Київ)
77 351 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X64 Windows 11 Home (X64v18Win) X64v18Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X64 Windows 11 Home (X64v18Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X64 Windows 11 Home (X64v18Win)
MTA.ua (Київ)
77 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X64WHITE Windows 11 Home (X64WHITEv18Win) x64whitev18win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X64WHITE Windows 11 Home (X64WHITEv18Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X64v18Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X64 (X64v18Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X64 (X64v18Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія