шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X65 [X65v50Win]

Конфігурації і ціни 485Відгуки  Обговорення5Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X65 (X65v50Win) за ціною від 71675 грн.

Серия Artline Gaming X65

Модифікації Artline Gaming X65 22
Где купить? [X65v50Win]
Характеристики [X65v50Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  77500 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv83W in
від 71 675 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9047
від 66 683 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv83W in
від 71 456 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31778
від 70 499 грн.
Artline Gaming X39
X39v83Win
від 71 192 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31788
від 71 299 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v83Win
від 70 928 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31781
від 71 799 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31787
від 69 699 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v46Win
від 70 442 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v74Win
від 68 948 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv63W in
Artline Gaming X61
X61v30Win
від 69 959 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31791
від 72 499 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8759
від 68 199 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31777
від 68 999 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9035
від 68 372 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .56.21278W
від 61 450 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31782
від 73 099 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31745
від 68 399 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8750
від 64 305 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v63Win
від 69 212 грн.
X47v84Win
від 74 138 грн.
X47v85Win
від 74 402 грн.
X47v87Win
Qbox I317xx MX330-G
I31783
від 73 799 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31792
Artline Gaming X61
X61v29Win
від 68 462 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31786
від 67 699 грн.
Artline Gaming X65
X65v51Win
від 74 888 грн.

від 71 675  до 72 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v50Win) X65v50Win
Artline.ua (Київ)
71 676 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE Windows 11 Home (X65WHITEv50Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v50Win) X65v50Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X65 (X65v50Win) X65v50Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE Windows 11 Home (X65WHITEv50Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v50Win) X65v50Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE Windows 11 Home (X65WHITEv50Win) X65Whitev50Win
icom.net.ua (Київ)
71 675 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v50Win)
MTA.ua (Київ)
72 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X65WHITE (X65WHITEv50Win) x65whitev50win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v50Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X65v50Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X65 (X65v50Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X65 (X65v50Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія