шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X65 [X65v52Win]

Конфігурації і ціни 485Відгуки  Обговорення5Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X65 (X65v52Win) за ціною від 75635 грн.

Серия Artline Gaming X65

Модифікації Artline Gaming X65 22
Где купить? [X65v52Win]
Характеристики [X65v52Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  80000 грн.
Artline Gaming X65
X65v53Win
від 75 635 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv85W in
X47WHITEv87W in
Qbox I317xx MX330-G
I31793
від 74 599 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31816
Qbox I317xx MX330-G
I31784
від 75 099 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v65Win
від 76 118 грн.
Artline Gaming X64
X64v17Win
від 75 899 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .56T8.21294W
від 66 245 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31826
від 75 399 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8939
від 72 415 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9536
від 73 472 грн.
Artline Gaming X65
X65v51Win
від 74 888 грн.
X47WHITEv84W in
Artline Gaming X46 B...
X46v43Win
від 76 646 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31783
від 73 799 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31792
Qbox I317xx MX330-G
I31794
Artline Gaming X67 C...
X67v52Win
від 76 868 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv65W in
Artline Gaming X64
X64v18Win
Artline Gaming X47 B...
X47v85Win
від 74 402 грн.
X47v87Win
X47v84Win
від 74 138 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31782
від 73 099 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv86Win
від 77 615 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31785
від 76 699 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31817
Vinga Rhino D90
Rhino D9038
від 73 525 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9035
від 69 821 грн.

від 75 635  до 76 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v52Win) X65v52Win
Artline.ua (Київ)
75 636 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE Windows 11 Home (X65WHITEv52Win)
АЛЛО (Київ)
75 900 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v52Win) X65v52Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X65 (X65v52Win) X65v52Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE Windows 11 Home (X65WHITEv52Win) X65Whitev52Win
icom.net.ua (Київ)
75 899 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v52Win) X65v52Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE Windows 11 Home (X65WHITEv52Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v52Win)
MTA.ua (Київ)
76 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X65 (X65v52Win) x65v52win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v52Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X65v52Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X65 (X65v52Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X65 (X65v52Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія