шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X65 [X65v54Win]

Конфігурації і ціни 486Відгуки  Обговорення5Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X65 (X65v54Win) за ціною від 56363 грн.

Серия Artline Gaming X65

Модифікації Artline Gaming X65 22
Где купить? [X65v54Win]
Характеристики [X65v54Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  60000 грн.

від 56 363  до 56 699 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v54Win) X65v54Win
Artline.ua (Київ)
56 364 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE Windows 11 Home (X65WHITEv54Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE Windows 11 Home (X65WHITEv54Win) X65Whitev54Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X65 (X65v54Win) X65v54Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE Windows 11 Home (X65WHITEv54Win) X65Whitev54Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE Windows 11 Home (X65WHITEv54Win) X65Whitev54Win
icom.net.ua (Київ)
56 363 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v54Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v54Win)
MTA.ua (Київ)
56 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X65 (X65v54Win) x65v54win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE Windows 11 Home (X65WHITEv54Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X65v54Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X65 (X65v54Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X65 (X65v54Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія