шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X65 [X65v57]

Конфігурації і ціни 486Відгуки  Обговорення5Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X65 (X65v57) за ціною від 53636 грн.

Серия Artline Gaming X65

Модифікації Artline Gaming X65 22
Где купить? [X65v57]
Характеристики [X65v57]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  57500 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31717
від 52 999 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31719
від 53 299 грн.
Cobra Advanced A55
A55.32.S10.5 6.22350
від 49 863 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv93
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8746
від 50 638 грн.
Cobra Advanced A56
A56.32.S10.5 6.22644
від 49 536 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31727
від 53 799 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31729
від 53 999 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S10. 56.20400
від 49 130 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv66
від 52 667 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31726
від 51 699 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31718
від 54 599 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31720
Artline Gaming X47 B...
X47v93
від 50 999 грн.
Artline Gaming X61
X61v27
від 51 656 грн.
Cobra Advanced A55
A55.32.S10.5 5.22322
від 46 600 грн.
Artline Gaming X65
X65v56
Artline Gaming X49 B...
X49v54
від 55 880 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v66
Artline Gaming STLKR
STLKRv52
Qbox I317xx R5-R1
I31716
Artline Gaming X51
X51v37
від 51 434 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31728
від 55 299 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31730
X47WHITEv92
Artline Gaming X46 B...
X46v40
від 56 363 грн.
Artline Gaming X35 B...
X35v63
від 49 940 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31721
від 55 899 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv54
від 56 627 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v56
від 56 846 грн.

від 53 636  до 54 299 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 (X65v57) X65v57
Artline.ua (Київ)
53 637 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE (X65WHITEv57)
АЛЛО (Київ)
53 901 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 (X65v57) X65v57
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X65 (X65v57) X65v57
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE (X65WHITEv57) X65Whitev57
icom.net.ua (Київ)
53 900 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 (X65v57) X65v57
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE (X65WHITEv57)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X65 (X65v57)
MTA.ua (Київ)
54 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X65WHITE (X65WHITEv57) x65whitev57
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE (X65WHITEv57)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X65v57, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X65 (X65v57). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X65 (X65v57) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія