шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X65 [X65v57Win]

Конфігурації і ціни 486Відгуки  Обговорення5Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X65 (X65v57Win) за ціною від 58826 грн.

Серия Artline Gaming X65

Модифікації Artline Gaming X65 22
Где купить? [X65v57Win]
Характеристики [X65v57Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  62500 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv93W in
від 58 826 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9518
від 56 887 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31736
від 58 699 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9590
від 55 746 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv66W in
від 57 860 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v93Win
Qbox I317xx R5-R1
I31746
від 59 399 грн.
Artline Gaming X61
X61v27Win
від 57 332 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31713
від 59 799 грн.
Artline Gaming X51
X51v37Win
від 57 110 грн.
Artline Gaming X35 B...
X35v63Win
від 55 616 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v54Win
від 61 070 грн.
Artline Gaming X65
X65v56Win
від 56 846 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v66Win
X47WHITEv92W in
від 56 627 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31737
від 60 699 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v40Win
від 61 556 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9524
від 59 231 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv54W in
від 61 775 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v71Win
від 37 899 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31714
від 61 099 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v56Win
від 62 039 грн.
X37v70Win
X47v92Win
від 55 880 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31747
від 61 499 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31738
від 62 299 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9587
від 52 530 грн.
X37v67Win
Qbox I315xx
I31581
від 57 899 грн.
X43v67Win

від 58 826  до 59 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v57Win) X65v57Win
Artline.ua (Київ)
58 827 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE Windows 11 Home (X65WHITEv57win)
АЛЛО (Київ)
59 091 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v57win) X65v57win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X65 (X65v57Win) X65v57Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v57win) X65v57win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE Windows 11 Home (X65WHITEv57Win) X65Whitev57win
icom.net.ua (Київ)
59 090 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v57win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v57win)
MTA.ua (Київ)
59 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X65WHITE (X65WHITEv57win) x65whitev57win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X65WHITE Windows 11 Home (X65WHITEv57Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X65v57Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X65 (X65v57Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X65 (X65v57Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія