шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X67 Crystal [X67v54]

Конфігурації і ціни 264Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X67 Crystal (X67v54) за ціною від 75635 грн.
Фото 18

Серия Artline Gaming X67 Crystal

Модифікації Artline Gaming X67 Crystal 12
Где купить? [X67v54]
Характеристики [X67v54]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  80000 грн.
Artline Gaming X64
X64v20
від 75 635 грн.
Artline Gaming X64
X64v21
Artline Gaming X67 C...
X67v55
Artline Gaming X49 C...
X49v93
від 75 899 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv67
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv95
Cobra Advanced A56X
A56X.32.H2S2 .57.20491
від 66 911 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31813
від 74 599 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31804
від 75 099 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv89
від 75 371 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9049
від 72 214 грн.
Artline Gaming X64
X64v19
від 74 888 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv39AN
від 72 999 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv68
X67v53
X49WHITEv66
Qbox I318xx MX330-G
I31803
від 73 799 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31812
Qbox I318xx MX330-G
I31814
Artline Gaming X49 B...
X49v69
від 76 868 грн.
X49WHITEv68
від 74 666 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv45AN
Artline Gaming GBS CS
GBSv36CS
від 70 999 грн.
X49v92
X49v67
від 74 402 грн.
X49v70
від 77 132 грн.
X49v72
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv87
Artline Gaming X46 B...
X46v42
X46v44

від 75 635  до 76 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X67 (X67v54) X67v54
Artline.ua (Київ)
75 636 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X67WHITE (X67WHITEv54)
АЛЛО (Київ)
75 900 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X67 (X67v54) X67v54
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X67 (X67v54) X67v54
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X67 (X67v54) X67v54
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X67WHITE (X67WHITEv54) X67Whitev54
icom.net.ua (Київ)
75 899 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X67WHITE (X67WHITEv54)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X67 (X67v54)
MTA.ua (Київ)
76 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X67 (X67v54) x67v54
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X67 (X67v54)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X67v54, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X67 Crystal (X67v54). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X67 Crystal (X67v54) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія