шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X67 Crystal [X67v57Win]

Конфігурації і ціни 264Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X67 Crystal (X67v57Win) за ціною від 64019 грн.
Фото 18

Серия Artline Gaming X67 Crystal

Модифікації Artline Gaming X67 Crystal 12
Где купить? [X67v57Win]
Характеристики [X67v57Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  67500 грн.
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv41W in
від 64 020 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv55W in
від 64 019 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31741
від 63 599 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31748
від 62 999 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8747
від 60 140 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31738
від 62 299 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v55Win
від 63 050 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v41Win
Artline Gaming X43 B...
X43v72Win
від 39 599 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31742
від 64 799 грн.
X49v75Win
від 65 735 грн.
X46WHITEv40W in
від 62 523 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31747
від 61 499 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .55.21262W
від 58 342 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9482
від 59 511 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v56Win
від 62 039 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v70Win
Qbox I317xx R5-R1
I31714
від 61 099 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31743
від 65 599 грн.
X49WHITEv54W in
від 61 775 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9524
від 59 231 грн.
X46v40Win
від 61 556 грн.
X43v73Win
від 46 099 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31737
від 60 699 грн.
X49v54Win
від 61 070 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31744
від 66 899 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31776
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv98W in
від 60 766 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9488
від 61 549 грн.
Qbox I316xx
I31627
від 63 299 грн.

від 64 019  до 64 699 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X67 Windows 11 Home (X67v57Win) X67v57Win
Artline.ua (Київ)
64 020 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X67WHITE Windows 11 Home (X67WHITEv57win)
АЛЛО (Київ)
64 284 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X67WHITE Windows 11 Home (X67WHITEv57win) X67Whitev57win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X67 (X67v57Win) X67v57Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X67WHITE Windows 11 Home (X67WHITEv57win) X67Whitev57win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X67WHITE Windows 11 Home (X67WHITEv57Win) X67Whitev57win
icom.net.ua (Київ)
64 283 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X67 Windows 11 Home (X67v57win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X67 Windows 11 Home (X67v57win)
MTA.ua (Київ)
64 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X67 (X67v57win) x67v57win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X67WHITE Windows 11 Home (X67WHITEv57Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X67v57Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X67 Crystal (X67v57Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X67 Crystal (X67v57Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія