шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Breeze [X69v41Win]

Конфігурації і ціни 182Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Breeze (X69v41Win) за ціною від 127775 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming X69 Breeze

Модифікації Artline Gaming X69 Breeze 16
Характеристики [X69v41Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / PRIME B650M-A /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.9 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
DVI
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  120000 грн.    до  135000 грн.
Artline Gaming X69 B...
X69v37Win
від 127 775 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv92Win
від 121 616 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv94Win
Artline Gaming X69 O...
X69WHITEv36W in
від 131 735 грн.
X69WHITEv40W in
X69v40Win
від 117 656 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv100Win
від 128 303 грн.
Artline Gaming X94 O...
X94WHITEv98W in
від 128 522 грн.
X94WHITEv99W in
Vinga Odin D91
Odin D9200
від 119 323 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9191
від 116 370 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv98Win
від 125 576 грн.
Artline Gaming X76 O...
X76WHITEv06W in
від 122 363 грн.
X94WHITEv97W in
від 130 502 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9344
від 120 910 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9209
від 114 779 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9212
від 122 905 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv96Win
від 122 627 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9218
від 123 366 грн.
Artline Gaming A21
A21v20Win
від 119 900 грн.
X94WHITEv96W in
Artline Gaming A21
A21v17Win
від 119 150 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9227
від 123 286 грн.
X76WHITEv05W in
від 120 866 грн.
X76WHITEv08W in
від 120 647 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v27Win
Vinga Odin D91
Odin D9194
від 124 496 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9353
від 125 515 грн.
X76WHITEv04W in
Vinga Hela D93
Hela D9347
від 124 690 грн.

від 127 775  до 128 599 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 Windows 11 Home (X69v41Win) X69v41Win
Artline.ua (Київ)
127 776 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 Windows 11 Home (X69v41Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 Windows 11 Home (X69v41Win) X69v41Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X69 (X69v41Win) X69v41Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 Windows 11 Home (X69v41Win) X69v41Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 Windows 11 Home (X69v41Win) X69v41Win
icom.net.ua (Київ)
127 775 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 Windows 11 Home (X69v41Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X69 Windows 11 Home (X69v41Win)
MTA.ua (Київ)
128 599 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X69 (X69v41Win) x69v41win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 Windows 11 Home (X69v41Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X69v41Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Breeze (X69v41Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Breeze (X69v41Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія