шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Crystal [X69v42]

Конфігурації і ціни 225Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Crystal (X69v42) за ціною від 75860 грн.
Фото 19

Серия Artline Gaming X69 Crystal

Модифікації Artline Gaming X69 Crystal 10
Где купить? [X69v42]
Характеристики [X69v42]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  72500 грн.    до  85000 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv56
від 78 362 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31815
від 77 399 грн.
X49WHITEv70
від 78 098 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S5.9 7XT.21368
від 68 864 грн.
X49WHITEv69
від 77 879 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31805
від 76 699 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8950
від 74 509 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v56
від 77 351 грн.
X49v70
від 77 132 грн.
X49v72
X49WHITEv72
X49v69
від 76 868 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31814
від 75 899 грн.
X49v57
від 80 564 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31804
від 75 099 грн.
X49v58
від 80 828 грн.
X49v60
Artline Gaming X49 C...
X49v93
Artline Gaming STLKR
STLKRv81
від 81 092 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31813
від 74 599 грн.
X49WHITEv57
від 81 575 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v43
X49WHITEv58
від 81 839 грн.
X49WHITEv60
X69v44
X69v45
від 81 739 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31803
від 73 799 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31812
X49WHITEv68
від 74 666 грн.
X49v92

від 75 860  до 79 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 (X69v42) X69v42
Artline.ua (Київ)
78 363 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv42)
АЛЛО (Київ)
78 627 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 (X69v42) X69v42
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X69 (X69v42) X69v42
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv42) X69Whitev42
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv42) X69Whitev42
icom.net.ua (Київ)
75 860 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv42)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv42)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Gaming X69 (X69v42)
Justbuy.com.ua (Київ)
78 259 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X69 (X69v42)
MTA.ua (Київ)
78 899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X69v42, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Crystal (X69v42). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Crystal (X69v42) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія