шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Crystal [X69v44Win]

Конфігурації і ціни 225Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Crystal (X69v44Win) за ціною від 87032 грн.
Фото 19

Серия Artline Gaming X69 Crystal

Модифікації Artline Gaming X69 Crystal 10
Где купить? [X69v44Win]
Характеристики [X69v44Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  80000 грн.    до  92500 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v45Win
від 87 032 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv58W in
X49WHITEv60W in
X69v43Win
від 86 768 грн.
X49WHITEv57W in
Vinga Rhino D91
Rhino D9119
від 80 344 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v60Win
від 86 018 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31835
від 85 199 грн.
X49v58Win
X49v57Win
від 85 754 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8951
від 79 498 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31825
від 84 399 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv88Win
від 88 967 грн.
X49WHITEv70W in
від 83 291 грн.
X49WHITEv72W in
X49WHITEv69W in
від 83 072 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31834
від 83 599 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31824
від 82 799 грн.
X69v42Win
від 83 555 грн.
X49WHITEv56W in
Vinga Rhino D91
Rhino D9110
від 84 396 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31833
від 82 299 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8954
від 85 081 грн.
X49v56Win
від 79 618 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31823
від 81 499 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31832
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8942
від 76 494 грн.
X49v70Win
від 82 322 грн.
X49v72Win
X49v69Win
від 82 058 грн.

від 87 032  до 87 799 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 Windows 11 Home (X69v44Win) X69v44Win
Artline.ua (Київ)
87 033 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE Windows 11 Home (X69WHITEv44Win)
АЛЛО (Київ)
87 252 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 Windows 11 Home (X69v44Win) X69v44Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X69 (X69v44Win) X69v44Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE Windows 11 Home (X69WHITEv44Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE Windows 11 Home (X69WHITEv44Win) X69Whitev44Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE Windows 11 Home (X69WHITEv44Win) X69Whitev44Win
icom.net.ua (Київ)
87 251 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X69 Windows 11 Home (X69v44Win)
MTA.ua (Київ)
87 599 грн.
← купити
Artline Gaming X69 (X69v44Win) x69v44win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE Windows 11 Home (X69WHITEv44Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X69v44Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Crystal (X69v44Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Crystal (X69v44Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія