шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Orion [X69WHITEv41]

Конфігурації і ціни 181Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Orion (X69WHITEv41) за ціною від 135959 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming X69 Orion

Модифікації Artline Gaming X69 Orion 16
Характеристики [X69WHITEv41]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / PRIME B650M-A /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.9 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
480x205x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  125000 грн.    до  145000 грн.
Artline Gaming X69 O...
X69WHITEv37
від 135 959 грн.
X69WHITEv40
від 126 542 грн.
X69WHITEv36
Vinga Odin D91
Odin D9229
від 124 949 грн.
Artline Silent SL8
SL8v26
від 135 212 грн.
Artline Gaming X85 O...
X85WHITEv57
Vinga Hela D93
Hela D9346
від 123 409 грн.
X85WHITEv53
від 137 939 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9370
від 127 897 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9238
від 123 168 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9361
від 121 562 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9220
від 122 164 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9364
від 129 468 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9355
від 120 418 грн.
Artline Gaming X96 M...
X96v104
від 141 049 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9202
від 120 987 грн.
Artline Silent SL8
SL8v28
від 142 118 грн.
Artline Gaming STLKR
TLKRv102
від 129 439 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9193
від 118 033 грн.
X96v100
від 143 519 грн.
Artline Gaming X89 O...
X89WHITEv15
від 144 362 грн.
X89WHITEv23
Vinga Hela D93
Hela D9379
від 134 243 грн.
X69WHITEv36W in
від 131 735 грн.
X69WHITEv40W in
Vinga Hela D93
Hela D9337
від 122 944 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v25
від 133 496 грн.
Artline Gaming X69 B...
X69v37Win
від 127 775 грн.
Artline Gaming A21
A21v23
від 127 070 грн.
X69v41Win

від 135 959  до 136 799 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv41) X69WHITEv41
Artline.ua (Київ)
135 960 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv41)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X69WHITE (X69WHITEv41) X69WHITEv41
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv41) X69Whitev41
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv41)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv41) X69Whitev41
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv41) X69Whitev41
icom.net.ua (Київ)
135 959 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv41)
MTA.ua (Київ)
136 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv41) x69whitev41
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv41)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X69WHITEv41, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Orion (X69WHITEv41). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Orion (X69WHITEv41) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія