шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Overlord X83 [X83v45Win]

Конфігурації і ціни 134Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Overlord X83 (X83v45Win) за ціною від 97151 грн.
Фото 16

Серия Artline Overlord X83

Модифікації Artline Overlord X83 12
Где купить? [X83v45Win]
Характеристики [X83v45Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
450x192x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  92500 грн.    до  105000 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv45
від 96 887 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv114 Win
від 101 694 грн.
Artline Gaming X85
X85v55Win
від 104 543 грн.
X83WHITEv45W in
від 102 563 грн.
D31WHITEv84W in
від 104 807 грн.
D31WHITEv112 Win
від 99 288 грн.
D31WHITEv113 Win
від 99 546 грн.
Artline Overlord X83
X83v52Win
від 95 918 грн.
D31WHITEv80W in
від 103 574 грн.
D31WHITEv82W in
X83WHITEv52W in
від 101 594 грн.
X83WHITEv53W in
від 91 959 грн.
D31WHITEv84
від 99 131 грн.
Artline Gaming X85
X85v55
від 98 867 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13065
від 90 010 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv108
від 96 888 грн.
Artline Overlord X83
X83v44
від 100 847 грн.
DRGNv110
від 100 365 грн.
Artline Gaming X85
X85v51
від 101 330 грн.
D31WHITEv117
від 100 233 грн.
D31WHITEv115
від 100 491 грн.
D31WHITEv114
від 96 141 грн.
D31WHITEv86
DRGNv112
від 102 828 грн.
D31WHITEv116
від 102 900 грн.
D31WHITEv80
від 98 384 грн.
D31WHITEv82
D31WHITEv110
від 96 147 грн.
Artline Gaming X77
X77v116
від 100 628 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv126
від 99 351 грн.

від 97 151  до 121 440 грн.
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83 Windows 11 Home (X83v45Win) X83v45Win
Artline.ua (Київ)
97 152 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83 Windows 11 Home (X83v45Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83 (X83v45Win) X83v45Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Overlord X83 (X83v45Win) X83v45Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83 Windows 11 Home (X83v45Win) X83v45Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83 Windows 11 Home (X83v45Win) X83v45Win
icom.net.ua (Київ)
97 151 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83 Windows 11 Home (X83v45Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Overlord X83 Windows 11 Home (X83v45Win)
MTA.ua (Київ)
97 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE Overlord X83 (X83v45Win) x83v45win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X83 Windows 11 Home (X83v45Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X83v45Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Overlord X83 (X83v45Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Overlord X83 (X83v45Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія