шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X83 Crystal [X83v48]

Конфігурації і ціни 152Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X83 Crystal (X83v48) за ціною від 70928 грн.
Фото 17

Серия Artline Gaming X83 Crystal

Модифікації Artline Gaming X83 Crystal 8
Где купить? [X83v48]
Характеристики [X83v48]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  75000 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv86
від 70 928 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9058
від 67 475 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv80
від 70 443 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv34CS
від 69 213 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v86
від 69 695 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9541
від 69 598 грн.
X47v88
від 72 686 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv85
від 72 423 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv34AN
від 67 716 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv58
від 73 655 грн.
X47WHITEv88
Artline Gaming X83 C...
X83v49
Artline Gaming X87 C...
X87v51
від 66 747 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9061
від 70 424 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv64
X47v95
від 74 888 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv35AN
від 73 920 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv84
від 66 264 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v64
від 65 736 грн.
Artline Gaming A21
A21v26
від 70 223 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32635
від 70 199 грн.
Artline Gaming X64
X64v17
від 70 706 грн.
X49v65
Qbox I318xx MX330-G
I31809
від 69 999 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32600
Qbox I326xx MX330-G
I32633
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9499
від 67 942 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31798
від 70 499 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31800
Artline Gaming X65
X65v53
від 68 001 грн.

від 70 928  до 71 599 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83 (X83v48) X83v48
Artline.ua (Київ)
70 929 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83WHITE (X83WHITEv48)
АЛЛО (Київ)
71 193 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83 (X83v48) X83v48
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X83 (X83v48) X83v48
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83 (X83v48)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83 (X83v48) X83v48
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83WHITE (X83WHITEv48) X83Whitev48
icom.net.ua (Київ)
71 192 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X83 (X83v48)
MTA.ua (Київ)
71 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X83WHITE (X83WHITEv48) x83whitev48
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83WHITE (X83WHITEv48)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X83v48, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X83 Crystal (X83v48). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X83 Crystal (X83v48) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія