шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X83 Crystal [X83v49]

Конфігурації і ціни 152Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X83 Crystal (X83v49) за ціною від 73655 грн.
Фото 17

Серия Artline Gaming X83 Crystal

Модифікації Artline Gaming X83 Crystal 8
Где купить? [X83v49]
Характеристики [X83v49]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  80000 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv58
від 73 655 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv88
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv85
від 72 423 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9061
від 70 424 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v88
від 72 686 грн.
X47v95
від 74 888 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv35AN
від 73 920 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9541
від 69 598 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv92
від 75 899 грн.
X47WHITEv95
від 76 118 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv80
від 70 443 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9058
від 67 475 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv35CS
від 75 372 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv60
від 76 382 грн.
Artline Gaming X83 C...
X83v48
від 70 928 грн.
X47WHITEv86
Artline Gaming GBS AN
GBSv42AN
від 73 999 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv34CS
від 69 213 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v71
від 77 615 грн.
X47v86
від 69 695 грн.
X47v96
від 77 879 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv71
від 78 848 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv42CS
X47WHITEv96
Artline Gaming GBS AN
GBSv34AN
від 67 716 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv98
від 79 331 грн.
Artline Silent SL8
SL8v32
від 76 538 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8782
від 69 844 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32637
від 72 799 грн.
X49v68

від 73 655  до 74 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83 (X83v49) X83v49
Artline.ua (Київ)
73 656 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83WHITE (X83WHITEv49)
АЛЛО (Київ)
73 920 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83WHITE (X83WHITEv49) X83Whitev49
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X83 (X83v49) X83v49
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83 (X83v49)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83 (X83v49) X83v49
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83WHITE (X83WHITEv49) X83Whitev49
icom.net.ua (Київ)
73 919 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X83 (X83v49)
MTA.ua (Київ)
74 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X83WHITE (X83WHITEv49) x83whitev49
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X83 (X83v49)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X83v49, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X83 Crystal (X83v49). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X83 Crystal (X83v49) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія