шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy [X87v45]

Конфігурації і ціни 132Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy (X87v45) за ціною від 108284 грн.
Фото 7

Серия Artline Gaming X87 Galaxy

Модифікації Artline Gaming X87 Galaxy 12
Характеристики [X87v45]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
465x210x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  100000 грн.    до  115000 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv44
від 106 523 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv88
від 106 040 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv114
від 109 692 грн.
D31WHITEv116
від 102 900 грн.
DRGNv112
від 102 828 грн.
D31WHITEv86
від 103 574 грн.
Artline Overlord X83
X83v47
від 112 946 грн.
D31WHITEv90
Artline Gaming X87 O...
X87WHITEv45
від 114 707 грн.
D31WHITEv118
від 111 369 грн.
D31WHITEv115
від 100 491 грн.
D31WHITEv117
від 100 233 грн.
Artline Gaming X85
X85v51
від 101 330 грн.
DRGNv110
від 100 365 грн.
Artline Overlord X83
X83v44
від 100 847 грн.
D31WHITEv120
від 104 361 грн.
D31WHITEv121
від 105 306 грн.
D31WHITEv94
від 106 999 грн.
DRGNv116
від 107 534 грн.
DRGNv118
від 105 291 грн.
D31WHITEv92
від 109 736 грн.
Artline Gaming X77
X77v117
від 110 159 грн.
D31WHITEv106
від 105 776 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8626
від 109 304 грн.
D31WHITEv108
D31WHITEv111
від 102 168 грн.
D31WHITEv109
від 102 564 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv124
D31WHITEv96
від 101 858 грн.
DRGNv122
від 97 662 грн.

від 108 284  до 108 899 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v45) X87v45
Artline.ua (Київ)
108 285 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v45)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v45) X87v45
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X87 (X87v45) X87v45
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v45) X87v45
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v45) X87v45
icom.net.ua (Київ)
108 284 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v45)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X87 (X87v45)
MTA.ua (Київ)
108 899 грн.
← купити
Artline Gaming X87 (X87v45) x87v45
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v45)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X87v45, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy (X87v45). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy (X87v45) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія