шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy [X87v46]

Конфігурації і ціни 132Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy (X87v46) за ціною від 163370 грн.
Фото 4

Серия Artline Gaming X87 Galaxy

Модифікації Artline Gaming X87 Galaxy 12
Где купить? [X87v46]
Характеристики [X87v46]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
465x210x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  150000 грн.    до  175000 грн.
Artline Gaming X96 W...
X96WHITEv106
від 158 927 грн.
X96WHITEv105
від 168 563 грн.
X96WHITEv112
Artline Overlord X93
X93v93
від 169 574 грн.
Artline Gaming X85
X85v52
від 156 464 грн.
Artline Overlord X93
X93v85
від 172 787 грн.
Artline Gaming X85
X85v56
від 147 919 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv129
від 172 473 грн.
DRGNv134
від 150 788 грн.
DRGNv136
X96WHITEv102
від 162 140 грн.
X96WHITEv111
Artline Overlord X93
X93v86
від 163 898 грн.
Artline Overlord X93
X93v83
Artline Gaming X87 O...
X87WHITEv48
X96WHITEv103
X96WHITEv99
від 164 867 грн.
Artline Overlord X93
X93v91
від 157 564 грн.
X96WHITEv100
від 155 495 грн.
Artline Overlord X93
X93v94
від 168 080 грн.
DRGNv138
від 157 212 грн.
X96WHITEv109
Artline Gaming X87 G...
X87v46Win
від 169 091 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8644
від 151 134 грн.
X96WHITEv108
від 165 878 грн.
X87v48
від 155 978 грн.
DRGNv132
від 153 998 грн.
X96WHITEv101
від 171 776 грн.
X96WHITEv104
від 152 768 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8632
від 147 258 грн.

від 163 370  до 164 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v46) X87v46
Artline.ua (Київ)
163 371 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v46)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v46) X87v46
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X87 (X87v46) X87v46
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v46) X87v46
Jabko.ua (Львів)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v46) X87v46
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v46) X87v46
icom.net.ua (Київ)
163 370 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v46)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X87 (X87v46)
MTA.ua (Київ)
164 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X87 (X87v46) x87v46
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X87v46, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy (X87v46). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy (X87v46) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія