шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy [X87v46Win]

Конфігурації і ціни 132Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy (X87v46Win) за ціною від 169091 грн.
Фото 7

Серия Artline Gaming X87 Galaxy

Модифікації Artline Gaming X87 Galaxy 12
Где купить? [X87v46Win]
Характеристики [X87v46Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
465x210x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  155000 грн.    до  180000 грн.
Artline Gaming X96 W...
X96WHITEv106 Win
від 164 648 грн.
Artline Gaming X85
X85v52Win
від 162 140 грн.
X96WHITEv105 Win
від 174 284 грн.
X96WHITEv112 Win
Artline Gaming X85
X85v56Win
від 159 455 грн.
Artline Overlord X93
X93v86Win
від 169 574 грн.
Artline Gaming X87 O...
X87WHITEv48W in
від 167 858 грн.
X96WHITEv109 Win
від 170 543 грн.
X96WHITEv102 Win
X96WHITEv108 Win
від 171 554 грн.
X96WHITEv103 Win
X96WHITEv111 Win
Artline Overlord X93
X93v94Win
від 173 756 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8645
від 157 497 грн.
X96WHITEv99W in
Artline Gaming X87 G...
X87v46
від 163 370 грн.
X87v48Win
від 161 654 грн.
X96WHITEv100 Win
від 161 171 грн.
X96WHITEv101 Win
від 177 494 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8633
від 153 622 грн.
Artline Overlord X93
X93v84Win
від 158 927 грн.
X96WHITEv104 Win
від 158 444 грн.
Artline Overlord X93
X93v92Win
від 155 714 грн.
X96WHITEv105
від 168 563 грн.
X96WHITEv112
Artline Overlord X93
X93v93
Artline Overlord X93
X93v85
від 172 787 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv129
від 172 473 грн.
DRGNv143
від 174 021 грн.
Artline Overlord X93
X93v93Win
від 176 483 грн.

від 169 091  до 170 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v46Win) X87v46Win
Artline.ua (Київ)
169 092 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v46Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v46Win) X87v46Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X87 Windows 11 Home (X87v46Win) X87v46Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 (X87v46Win) X87v46Win
Jabko.ua (Львів)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v46Win) X87v46Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v46Win) X87v46Win
icom.net.ua (Київ)
169 091 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v46Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X87 Windows 11 Home (X87v46Win)
MTA.ua (Київ)
170 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X87 (X87v46Win) x87v46win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X87v46Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy (X87v46Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Galaxy (X87v46Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія