шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Orion [X87WHITEv48]

Конфігурації і ціни 128Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Orion (X87WHITEv48) за ціною від 162140 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming X87 Orion

Модифікації Artline Gaming X87 Orion 12
Характеристики [X87WHITEv48]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
470x205x480 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  150000 грн.    до  175000 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v48
від 155 978 грн.
X87v46
від 163 370 грн.
Artline Overlord X93
X93v83
від 163 898 грн.
Artline Overlord X93
X93v91
від 157 564 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv138
від 157 212 грн.
Artline Gaming X85
X85v52
від 156 464 грн.
Artline Overlord X93
X93v93
від 169 574 грн.
Artline Gaming X96 W...
X96WHITEv108
від 165 878 грн.
Artline Gaming X85
X85v56
від 147 919 грн.
Artline Overlord X93
X93v85
від 172 787 грн.
Artline Overlord X93
X93v81
від 151 052 грн.
DRGNv129
від 172 473 грн.
X96WHITEv103
від 162 140 грн.
X96WHITEv102
X96WHITEv111
X87v48Win
від 161 654 грн.
Artline Overlord X93
X93v86
X96WHITEv106
від 158 927 грн.
X96WHITEv99
від 164 867 грн.
X96WHITEv100
від 155 495 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8644
від 151 134 грн.
Artline Gaming X87 O...
X87WHITEv48W in
від 167 858 грн.
Artline Overlord X93
X93v94
від 168 080 грн.
X96WHITEv105
від 168 563 грн.
X96WHITEv112
X96WHITEv109
DRGNv132
від 153 998 грн.
X96WHITEv104
від 152 768 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8632
від 147 258 грн.
Artline Overlord X93
X93v84
від 153 251 грн.

від 162 140  до 163 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87WHITE (X87WHITEv48) X87WHITEv48
Artline.ua (Київ)
162 141 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87WHITE (X87WHITEv48)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87 White (X87WHITEv48) X87WHITEv48
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X87WHITE (X87WHITEv48) X87WHITEv48
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87WHITE (X87WHITEv48) X87WHITEv48
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87WHITE (X87WHITEv48) X87WHITEv48
icom.net.ua (Київ)
162 140 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87WHITE (X87WHITEv48)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X87WHITE (X87WHITEv48)
MTA.ua (Київ)
163 099 грн.
← купити
Artline Gaming X87WHITE (X87WHITEv48) x87whitev48
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X87White (X87Whitev48)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X87WHITEv48, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Orion (X87WHITEv48). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X87 Orion (X87WHITEv48) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія