шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy [X89v20]

Конфігурації і ціни 276Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy (X89v20) за ціною від 138422 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming X89 Galaxy

Модифікації Artline Gaming X89 Galaxy 24
Характеристики [X89v20]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / B850M GAMING X WIFI6E /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
465x210x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  125000 грн.    до  150000 грн.
Artline Gaming X89 G...
X89v12
від 138 422 грн.
Artline Gaming X89 O...
X89WHITEv12
від 144 848 грн.
X89WHITEv20
Artline Gaming X85 O...
X85WHITEv54
X85WHITEv50
від 141 152 грн.
Artline Silent SL8
SL8v26
від 135 212 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9370
від 127 897 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9373
від 136 024 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v25
від 133 496 грн.
X89WHITEv15
від 144 362 грн.
X89WHITEv23
X89v16
від 145 331 грн.
Artline Silent SL8
SL8v23
від 129 755 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9202
від 120 987 грн.
X85WHITEv53
від 137 939 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9379
від 134 243 грн.
Artline Gaming X69 O...
X69WHITEv37
від 135 959 грн.
X69WHITEv41
Vinga Hela D93
Hela D9364
від 129 468 грн.
Artline Gaming X96 M...
X96v104
від 141 049 грн.
X85WHITEv57
Artline Silent SL8
SL8v28
від 142 118 грн.
X96v100
від 143 519 грн.
X89v12Win
від 144 098 грн.
X89v20Win
Vinga Odin D91
Odin D9235
від 137 841 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9229
від 124 949 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9397
від 140 439 грн.
Artline Gaming STLKR
TLKRv102
від 129 439 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9346
від 123 409 грн.

від 138 422  до 139 299 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 (X89v20) X89v20
Artline.ua (Київ)
138 423 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 (X89v20)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 (X89v20) X89v20
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X89 (X89v20) X89v20
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 (X89v20)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 (X89v20) X89v20
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 (X89v20) X89v20
icom.net.ua (Київ)
138 422 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X89 (X89v20)
MTA.ua (Київ)
139 299 грн.
← купити
Artline Gaming X89 (X89v20) x89v20
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 (X89v20)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X89v20, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy (X89v20). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy (X89v20) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія