шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy [X89v21]

Конфігурації і ціни 276Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy (X89v21) за ціною від 107756 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming X89 Galaxy

Модифікації Artline Gaming X89 Galaxy 24
Характеристики [X89v21]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / B850M GAMING X WIFI6E /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
465x210x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  100000 грн.    до  115000 грн.
Artline Gaming X89 G...
X89v13
від 107 756 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9148
від 102 580 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9145
від 105 009 грн.
Artline Gaming X76 G...
X76v05
від 111 980 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9325
від 108 471 грн.
Artline Gaming X89 O...
X89WHITEv13
від 114 224 грн.
X89WHITEv21
Artline Gaming STLKR
STLKRv101
Vinga Odin D91
Odin D9166
від 103 106 грн.
Artline Gaming X85 O...
X85WHITEv51
від 103 828 грн.
X76v07
від 108 020 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9163
від 102 713 грн.
Artline Silent SL8
SL8v22
від 108 503 грн.
Artline Gaming A21
A21v15
від 105 776 грн.
X76v04
від 108 767 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v26
від 109 250 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9310
від 100 992 грн.
Artline Gaming X69 O...
X69WHITEv39
X69WHITEv35
X85WHITEv55
від 105 071 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9139
від 99 627 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .57T.21318
від 95 457 грн.
Artline Gaming A21
A21v12
від 103 091 грн.
Artline Gaming A21
A21v16
Artline Gaming X76 O...
X76WHITEv07
від 111 230 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9172
від 99 159 грн.
X76v08
від 111 716 грн.
X76WHITEv04
X86v24
від 112 244 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8977
від 96 420 грн.

від 107 756  до 108 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 (X89v21) X89v21
Artline.ua (Київ)
107 757 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 (X89v21)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X89 (X89v21) X89v21
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 (X89v21) X89v21
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 (X89v21)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 (X89v21) X89v21
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 (X89v21) X89v21
icom.net.ua (Київ)
107 756 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X89 (X89v21)
MTA.ua (Київ)
108 399 грн.
← купити
Artline Gaming X89 (X89v21) x89v21
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 (X89v21)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X89v21, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy (X89v21). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy (X89v21) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія