шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy [X89v21Win]

Конфігурації і ціни 276Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy (X89v21Win) за ціною від 113474 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming X89 Galaxy

Модифікації Artline Gaming X89 Galaxy 24
Характеристики [X89v21Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / B850M GAMING X WIFI6E /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
465x210x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  105000 грн.    до  120000 грн.
Artline Gaming X89 G...
X89v13Win
від 113 474 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9149
від 108 944 грн.
Artline Gaming X76 G...
X76v05Win
від 117 656 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9023
від 100 867 грн.
Artline Gaming X89 O...
X89WHITEv13W in
від 119 900 грн.
X89WHITEv21W in
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9026
від 98 426 грн.
Artline Gaming X85 O...
X85WHITEv51W in
Artline Gaming STLKR
STLKRv101Win
X76v07Win
від 113 696 грн.
Artline Gaming X69 O...
X69WHITEv35W in
від 111 494 грн.
X69WHITEv39W in
Artline Gaming A21
A21v15Win
Vinga Hela D93
Hela D9317
від 107 443 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9167
від 109 469 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9140
від 107 334 грн.
X76v04Win
від 114 443 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v26Win
від 114 926 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9302
від 109 511 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9311
від 106 521 грн.
Artline Gaming A21
A21v12Win
від 108 767 грн.
Artline Gaming A21
A21v16Win
X85WHITEv55W in
від 110 747 грн.
Artline Gaming X76 O...
X76WHITEv07W in
від 116 906 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .57T.21326W
від 96 925 грн.
X76v08Win
від 117 434 грн.
Artline Gaming X69 B...
X69v36Win
X86v24Win
від 117 920 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9173
від 103 351 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9158
від 103 748 грн.

від 113 474  до 114 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 Windows 11 Home (X89v21Win) X89v21Win
Artline.ua (Київ)
113 475 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 Windows 11 Home (X89v21Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X89 Windows 11 Home (X89v21Win) X89v21Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 Windows 11 Home (X89v21Win) X89v21Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 Windows 11 Home (X89v21Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 Windows 11 Home (X89v21Win) X89v21Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 Windows 11 Home (X89v21Win) X89v21Win
icom.net.ua (Київ)
113 474 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X89 Windows 11 Home (X89v21Win)
MTA.ua (Київ)
114 199 грн.
← купити
Artline Gaming X89 (X89v21Win) x89v21win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 Windows 11 Home (X89v21Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X89v21Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy (X89v21Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy (X89v21Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія