шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy [X89v23Win]

Конфігурації і ціни 276Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy (X89v23Win) за ціною від 135212 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming X89 Galaxy

Модифікації Artline Gaming X89 Galaxy 24
Где купить? [X89v23Win]
Характеристики [X89v23Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
465x210x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  125000 грн.    до  145000 грн.
Artline Gaming X89 G...
X89v15Win
від 135 212 грн.
Artline Gaming D31
D31v93Win
від 133 979 грн.
Artline Gaming X78 W...
X78WHITEv36W in
від 125 312 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv126Win
від 126 807 грн.
Artline Gaming D31
D31v101Win
від 129 755 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv121Win
від 134 727 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8504
від 109 342 грн.
Artline Gaming D31
D31v91Win
від 137 192 грн.
Artline Gaming D31
D31v107Win
від 130 019 грн.
Artline Gaming D31
D31v95Win
від 131 516 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8624
від 133 455 грн.
Artline Gaming D31
D31v119Win
від 127 065 грн.
Artline Gaming D31
D31v89Win
від 130 283 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv81Win
від 128 303 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv84Win
Artline Gaming D31
D31v105Win
від 126 323 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv127Win
від 128 523 грн.
X89v19Win
від 141 899 грн.
Artline Gaming D31
D31v87Win
від 127 775 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv120Win
від 124 999 грн.
Artline Gaming X77 W...
X77WHITEv118 Win
від 143 351 грн.
X78WHITEv37W in
від 126 806 грн.
Artline Gaming X86 W...
X86WHITEv27W in
від 123 860 грн.
Artline Gaming D31
D31v97Win
від 125 576 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8588
від 139 459 грн.
X78WHITEv38W in
від 125 090 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8516
від 139 625 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v28
від 132 968 грн.
Artline Overlord GT302
GT302v29
Artline Gaming Tank
TANKv83Win

від 135 212  до 135 999 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 Windows 11 Home (X89v23Win) X89v23Win
Artline.ua (Київ)
135 213 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 Windows 11 Home (X89v23Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 Windows 11 Home (X89v23Win) X89v23Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X89 Windows 11 Home (X89v23Win) X89v23Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 (X89v23Win) X89v23Win
Jabko.ua (Львів)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 Windows 11 Home (X89v23Win) X89v23Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 Windows 11 Home (X89v23Win) X89v23Win
icom.net.ua (Київ)
135 212 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89 Windows 11 Home (X89v23Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X89 Windows 11 Home (X89v23Win)
MTA.ua (Київ)
135 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X89 (X89v23Win) x89v23win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X89v23Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy (X89v23Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Galaxy (X89v23Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія