шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Overlord X93 [X93v81Win]

Конфігурації і ціни 357Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Overlord X93 (X93v81Win) за ціною від 157958 грн.
Фото 42

Серия Artline Overlord X93

Модифікації Artline Overlord X93 32
Характеристики [X93v81Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel Z790
Серія
Core i7
Тактова частота
3.4 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
630х300х655 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  145000 грн.    до  170000 грн.
Artline Overlord X93
X93v89Win
від 154 748 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8562
від 151 129 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8634
від 157 106 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8622
від 146 556 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8646
від 158 474 грн.
Artline Overlord X93
X93v81
від 151 052 грн.
Artline Gaming X94 Z...
X94v99Win
від 150 302 грн.
Artline Overlord X93
X93v89
від 147 839 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8550
від 141 759 грн.
Artline Overlord X93
X93v93
від 169 574 грн.
Artline Overlord X93
X93v84Win
від 158 927 грн.
Artline Gaming X85
X85v56Win
від 159 455 грн.
Artline Gaming X85
X85v52
від 156 464 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v48
від 155 978 грн.
Artline Overlord X93
X93v92Win
від 155 714 грн.
X87v48Win
від 161 654 грн.
X94v97Win
від 154 262 грн.
Artline Gaming X85
X85v52Win
від 162 140 грн.
Artline Gaming X87 O...
X87WHITEv48
X87WHITEv44W in
від 153 734 грн.
Artline Gaming X85
X85v56
від 147 919 грн.
Artline Overlord X93
X93v84
від 153 251 грн.
X87v46
від 163 370 грн.
Artline Overlord X93
X93v83
від 163 898 грн.
Artline Overlord X93
X93v91
від 157 564 грн.
Artline Overlord X93
X93v92
від 150 038 грн.
X87WHITEv44
від 148 058 грн.
X94v97
від 148 544 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv140
від 142 785 грн.
X87WHITEv48W in
від 167 858 грн.

від 157 958  до 158 899 грн.
Комп'ютер ARTLINE Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v81Win) X93v81Win
Artline.ua (Київ)
157 959 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v81Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X93 Windows 11 Pro Black (X93v81Win) X93v81Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v81Win) X93v81Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v81Win) X93v81Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v81Win) X93v81Win
icom.net.ua (Київ)
157 958 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v81Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v81Win)
MTA.ua (Київ)
158 899 грн.
← купити
Artline Overlord X93 (X93v81Win) x93v81win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Overlord X93 Windows 11 Pro (X93v81Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X93v81Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Overlord X93 (X93v81Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Overlord X93 (X93v81Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія