шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Mirage [X96v100Win]

Конфігурації і ціни 117Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Mirage (X96v100Win) за ціною від 149189 грн.
Фото 16

Серия Artline Gaming X96 Mirage

Модифікації Artline Gaming X96 Mirage 10
Где купить? [X96v100Win]
Характеристики [X96v100Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.2 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5080
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x285x450 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  135000 грн.    до  160000 грн.
Artline Gaming X96 M...
X96v104Win
від 146 828 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9365
від 135 095 грн.
Artline Gaming X85 O...
X85WHITEv53W in
від 143 615 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9398
від 146 067 грн.
X85WHITEv57W in
від 140 888 грн.
X96v102Win
від 156 242 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9389
від 149 058 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9362
від 126 969 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9356
від 126 046 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv102Win
від 135 212 грн.
Artline Gaming X89 O...
X89WHITEv15W in
від 150 038 грн.
X89WHITEv23W in
Vinga Odin D91
Odin D9239
від 136 412 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9245
від 136 972 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9371
від 134 360 грн.
X96v106Win
від 153 032 грн.
Artline Gaming X69 O...
X69WHITEv37W in
від 141 635 грн.
X69WHITEv41W in
Vinga Hela D93
Hela D9374
від 142 487 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9230
від 131 412 грн.
X89WHITEv19W in
від 156 728 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9236
від 128 285 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v25Win
від 139 172 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9221
від 128 627 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9203
від 127 450 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9383
від 148 833 грн.
Artline Gaming A21
A21v23Win
від 132 746 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9366
від 136 907 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9397
від 140 539 грн.
X85WHITEv50W in

від 149 189  до 150 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v100Win) X96v100Win
Artline.ua (Київ)
149 292 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v100Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home Black (X96v100Win) X96v100Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X96 Windows 11 Home (X96v100Win) X96v100Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Gaming X96 (X96v100Win)
Justbuy.com.ua (Київ)
149 189 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v100Win) X96v100Win
icom.net.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v100Win) X96v100Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v100Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v100Win)
MTA.ua (Київ)
150 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X96 (X96v100Win) x96v100win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X96v100Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Mirage (X96v100Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Mirage (X96v100Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія