шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion [X96v101]

Конфігурації і ціни 256Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v101) за ціною від 164384 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming X96 Zion

Модифікації Artline Gaming X96 Zion 24
Характеристики [X96v101]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5080
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  150000 грн.    до  175000 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9409
від 152 267 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v80
від 163 799 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9391
від 151 556 грн.
Artline Overlord ANO...
ANOMALYv108
від 166 365 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9406
від 149 709 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v86
від 161 171 грн.
Artline Gaming X96 Z...
X96v99
від 157 475 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9400
від 148 566 грн.
ANOMALYv90
від 159 675 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v84
від 170 807 грн.
X96v103
від 154 748 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9388
від 143 430 грн.
Artline Gaming X96 M...
X96v102
від 150 524 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9256
від 153 096 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9247
від 150 312 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v82
від 167 594 грн.
X96v105
X96v107
від 168 080 грн.
Artline Gaming X85 O...
X85WHITEv56
від 168 563 грн.
Artline Silent SL8
SL8v25
від 159 674 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v74
від 170 060 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9265
від 158 096 грн.
X85WHITEv52
від 171 290 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9253
від 144 970 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9262
від 143 721 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v88
від 174 020 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9382
від 142 370 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v72
від 174 503 грн.
X96v108
від 154 262 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9424
від 162 391 грн.

від 164 384  до 165 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v101) X96v101
Artline.ua (Київ)
164 385 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v101)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Black (X96v101) X96v101
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X96 (X96v101) X96v101
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v101) X96v101
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v101) X96v101
icom.net.ua (Київ)
164 384 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v101)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X96 (X96v101)
MTA.ua (Київ)
165 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X96 (X96v101) x96v101
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v101)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X96v101, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v101). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v101) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія