шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Mirage [X96v102]

Конфігурації і ціни 117Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Mirage (X96v102) за ціною від 150524 грн.
Фото 16

Серия Artline Gaming X96 Mirage

Модифікації Artline Gaming X96 Mirage 10
Где купить? [X96v102]
Характеристики [X96v102]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5080
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x285x450 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  140000 грн.    до  165000 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9388
від 143 430 грн.
Artline Gaming X96 Z...
X96v103
від 154 748 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9397
від 140 439 грн.
Artline Overlord ANO...
ANOMALYv90
від 159 675 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9400
від 148 566 грн.
X96v99
від 157 475 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v86
від 161 171 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9406
від 149 709 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9391
від 151 556 грн.
Artline Gaming X96 M...
X96v100
від 143 519 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v80
від 163 799 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9409
від 152 267 грн.
X96v101
від 164 384 грн.
X96v104
від 141 049 грн.
X96v108
від 154 262 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9244
від 142 185 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9382
від 142 370 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9262
від 143 721 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9253
від 144 970 грн.
Artline Gaming X89 O...
X89WHITEv19
від 151 052 грн.
X96v106
від 147 311 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9235
від 137 841 грн.
Artline Silent SL8
SL8v25
від 159 674 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9373
від 136 024 грн.
X96v105
Vinga Hela D93
Hela D9379
від 134 243 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9247
від 150 312 грн.
X89WHITEv15
від 144 362 грн.
X89WHITEv23
Vinga Odin D91
Odin D9256
від 153 096 грн.

від 150 524  до 188 156 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v102) X96v102
Artline.ua (Київ)
150 525 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v102)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Black (X96v102) X96v102
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X96 (X96v102) X96v102
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v102) X96v102
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v102) X96v102
icom.net.ua (Київ)
150 524 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v102)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X96 (X96v102)
MTA.ua (Київ)
151 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X96 (X96v102) x96v102
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v102)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X96v102, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Mirage (X96v102). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Mirage (X96v102) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія