шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion [X96v103Win]

Конфігурації і ціни 256Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v103Win) за ціною від 160424 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming X96 Zion

Модифікації Artline Gaming X96 Zion 24
Характеристики [X96v103Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5080
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  150000 грн.    до  170000 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9389
від 149 058 грн.
Artline Gaming X96 M...
X96v102Win
від 156 242 грн.
Artline Gaming X96 Z...
X96v99Win
від 163 151 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9398
від 146 067 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9401
від 154 193 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v86Win
від 166 847 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9407
від 155 116 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9392
від 155 383 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v80Win
від 169 574 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9383
від 148 833 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9254
від 151 433 грн.
X96v108Win
від 159 938 грн.
Artline Gaming X89 O...
X89WHITEv19W in
від 156 728 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9380
від 153 812 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9374
від 142 487 грн.
X96v105Win
X96v106Win
від 153 032 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9263
від 156 433 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9248
від 156 775 грн.
X89WHITEv15W in
від 150 038 грн.
X89WHITEv23W in
Vinga Odin D91
Odin D9257
від 159 559 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9400
від 148 665 грн.
X96v99
від 157 475 грн.
Artline Overlord ANO...
ANOMALYv90
від 159 675 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v86
від 161 171 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9406
від 149 809 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9399
від 147 879 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9390
від 150 870 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9391
від 151 656 грн.

від 160 424  до 161 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v103Win) X96v103Win
Artline.ua (Київ)
160 425 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v103Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v103Win) X96v103Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X96 Windows 11 Home (X96v103Win) X96v103Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v103Win) X96v103Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v103Win) X96v103Win
icom.net.ua (Київ)
160 424 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v103Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v103Win)
MTA.ua (Київ)
161 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X96 (X96v103Win) x96v103win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v103Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X96v103Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v103Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v103Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія