шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Mirage [X96v104]

Конфігурації і ціни 117Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Mirage (X96v104) за ціною від 141049 грн.
Фото 16

Серия Artline Gaming X96 Mirage

Модифікації Artline Gaming X96 Mirage 10
Где купить? [X96v104]
Характеристики [X96v104]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5080
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x285x450 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  130000 грн.    до  150000 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9364
від 129 468 грн.
Artline Gaming X96 M...
X96v100
від 143 519 грн.
Artline Gaming X85 O...
X85WHITEv53
від 137 939 грн.
X85WHITEv57
від 135 212 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9346
від 123 409 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9361
від 121 562 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9397
від 140 439 грн.
Artline Silent SL8
SL8v28
від 142 118 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9370
від 127 897 грн.
Artline Gaming X89 O...
X89WHITEv15
від 144 362 грн.
X89WHITEv23
Vinga Hela D93
Hela D9379
від 134 243 грн.
Artline Gaming X69 O...
X69WHITEv37
від 135 959 грн.
X69WHITEv41
Vinga Odin D91
Odin D9229
від 124 949 грн.
Artline Silent SL8
SL8v26
Vinga Hela D93
Hela D9373
від 136 024 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v25
від 133 496 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9235
від 137 841 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9238
від 123 168 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9220
від 122 164 грн.
X85WHITEv50
від 141 152 грн.
X85WHITEv57W in
від 140 888 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9363
від 128 681 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9354
від 128 303 грн.
X85WHITEv53W in
від 143 615 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9357
від 127 759 грн.
X85WHITEv54
від 138 422 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9362
від 126 869 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9356
від 125 947 грн.

від 141 049  до 141 999 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v104) X96v104
Artline.ua (Київ)
141 153 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v104)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Black (X96v104) X96v104
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X96 (X96v104) X96v104
Openshop.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Gaming X96 (X96v104)
Justbuy.com.ua (Київ)
141 049 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v104) X96v104
icom.net.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v104) X96v104
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v104)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X96 (X96v104)
MTA.ua (Київ)
141 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X96 (X96v104) x96v104
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X96v104, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Mirage (X96v104). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Mirage (X96v104) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія