шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion [X96v111]

Конфігурації і ціни 256Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v111) за ціною від 176000 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming X96 Zion

Модифікації Artline Gaming X96 Zion 24
Характеристики [X96v111]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5080
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  160000 грн.    до  190000 грн.
Artline Gaming X85 O...
X85WHITEv52
від 171 290 грн.
Artline Gaming X96 Z...
X96v109
від 178 727 грн.
Artline Overlord ANO...
ANOMALYv107
від 180 708 грн.
X85WHITEv56
від 168 563 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v87
від 183 434 грн.
X96v110
від 185 372 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v81
від 186 119 грн.
ANOMALYv109
від 187 617 грн.
Artline Gaming X89 O...
X89WHITEv14
від 175 031 грн.
X89WHITEv22
Artline Overlord GT502
GT502v84
від 170 807 грн.
X89WHITEv18
від 181 940 грн.
X96v112
від 182 423 грн.
ANOMALYv108
від 166 365 грн.
Artline Silent SL8
SL8v31
X96v101
від 164 384 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9409
від 152 366 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v80
від 163 799 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9391
від 151 656 грн.
Artline Silent SL8
SL8v29
від 163 370 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v86
від 161 171 грн.
X96v99
від 157 475 грн.
X96v113
від 189 110 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v83
від 189 860 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9424
від 162 490 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v76
від 176 966 грн.
X85WHITEv52W in
Vinga Hela D94
Hela D9418
від 164 271 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v72
від 174 503 грн.
X85WHITEv56W in
від 174 284 грн.

від 176 000  до 176 999 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v111) X96v111
Artline.ua (Київ)
176 001 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v111)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v111) X96v111
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X96 (X96v111) X96v111
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v111) X96v111
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v111) X96v111
icom.net.ua (Київ)
176 000 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v111)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X96 (X96v111)
MTA.ua (Київ)
176 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X96 (X96v111) x96v111
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 (X96v111)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X96v111, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v111). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v111) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія