шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion [X96v111Win]

Конфігурації і ціни 256Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v111Win) за ціною від 181676 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming X96 Zion

Модифікації Artline Gaming X96 Zion 24
Характеристики [X96v111Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M GAMING X AX /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5080
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  165000 грн.    до  195000 грн.
Artline Gaming X96 Z...
X96v109Win
від 184 403 грн.
Artline Gaming X85 O...
X85WHITEv52W in
від 176 966 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v87Win
від 189 110 грн.
X85WHITEv56W in
від 174 284 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v81Win
від 191 840 грн.
Artline Gaming X89 O...
X89WHITEv14W in
від 180 707 грн.
X89WHITEv22W in
X89WHITEv18W in
від 187 616 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v84Win
від 176 483 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9410
від 163 242 грн.
X96v101Win
від 170 060 грн.
X96v112Win
від 188 099 грн.
X96v113Win
від 194 786 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v80Win
від 169 574 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9392
від 155 383 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9407
від 155 116 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v86Win
від 166 847 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9419
від 170 634 грн.
Artline Overlord ANO...
ANOMALYv107
від 180 708 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v76Win
від 182 687 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v72Win
від 180 224 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v87
від 183 434 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v88Win
від 179 696 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9425
від 168 854 грн.
X96v109
від 178 727 грн.
X96v110
від 185 372 грн.
Artline Overlord GT502
GT502v81
від 186 119 грн.
ANOMALYv109
від 187 617 грн.
Vinga Hela D94
Hela D9428
від 176 980 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9266
від 164 559 грн.

від 181 676  до 182 799 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v111Win) X96v111Win
Artline.ua (Київ)
181 677 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v111Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v111Win) X96v111Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X96 Windows 11 Home (X96v111Win) X96v111Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v111Win) X96v111Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v111Win) X96v111Win
icom.net.ua (Київ)
181 676 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v111Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v111Win)
MTA.ua (Київ)
182 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X96 (X96v111Win) x96v111win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X96 Windows 11 Home (X96v111Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X96v111Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v111Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X96 Zion (X96v111Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія